Огляд Duolingo – вивчення англійської мови

Огляд Duolingo – вивчення англійської мови

0 1358
вивчення англійської, англійська онлайн, Duolingo, українсько-англійська онлайн, безкоштовна англійська, онлайн курси англійської безкоштовно, вчити англійську онлайн, англійська з нуля, лінготи, уроки англійської, безкоштовні онлайн уроки англійської, український інтерфейс

Напевно усі, хто вивчає англійську мову прочісували Інтернет у пошуках застосунку, програми чи просто сайту для прискорення вивчення мови. Тому, у цій статті ми розглянемо вільну платформу для вивчення англійської мови – Duolingo.

Приємно те, що уже з самого початку інтерфейс сайту доступний українською мовою. Ось, приклад сторінки привітання:

словничок

Звісно, увагу привертає те, що вивчення англійської відбувається безкоштовно, завжди безкоштовно))

Початок роботи

Окрім української, у Duolingo також доступні й інші мови інтерфейсу: грецька, в’єтнамська, арабська, індонезійська, китайська, португальська, румунська, нідерландська, німецька, гінді, корейська, англійська, італійська, чеська, іспанська, російська, турецька, польська, французька, угорська, японська.

словничокДосить великий список доступних мов.

Далі натискаємо на кнопку “Почати” і обираємо “Я хочу вчити…” англійську мову. Однак, під вибором англійської мови також присутнє посилання для тих, хто вже говорить англійською і бажає ознайомитись із доступними варіантами курсів.

словничок

Так як ця стаття націлена на новачків, то ми натискаємо на “Англійська“. Станом на сьогодні початковий курс проходять 403 тисячі учнів!

Тепер обираємо щоденну ціль із чотирьох варіантів: простий, звичайний, серйозний, складний (5, 10, 15 та 20 хвилин на день відповідно).

словничок

З власного досвіду рекомендую новачкам обрати серйозний варіант, який передбачає 15 хвилин на день, якщо вам його не вистачить, то його можна змінити у будь-який час.

Отже, обираємо рівень інтенсивності навчання і натискаємо на “Встановити мету“.

Особисто я використовую останню версію браузеру Google Chrome і розробники Duolingo з самого початку передбачили досить цікаву функцію – щоденні нагадування для досягнення щоденних цілей. Для цього вам потрібно дозволити “Allow” або блокувати “Block” сповіщення від Duolingo у браузері, або натиснути на кнопку “Ні, дякую”.

словничок словничок

 

 

 

 

Після цього вам потрібно пройти оцінювання на знання англійської (якщо ви раніше вивчали англійську мову) або розпочати вивчення з основ.

словничок

Вивчення англійської з нуля

Якщо ви обрали почати вивчати з основ, то на екрані з’явиться три перші уроки із вивчення англійської мови і закріплення базових знань.

словничок

Перед тим як розпочати перший урок ви можете прочитати поради та примітки, що знаходяться у нижній частині екрану. У даному випадку це стаття про Артикль, що здається дуже доречною для тих, хто тільки розпочинає свій шлях вивчення англійської мови.

словничок

 

Створення профілю

Перед початком першого уроку ви також можете створити власний профіль. Для цього натисніть у правому верхньому кутку екрану на “Створити профіль“.

словничок

Для цього вам необхідно зареєструватися, вказавши ім’я, електронну пошту, ім’я користувача і пароль, як показано на малюнку нижче:

словничок

Крім того, ви також можете зареєструватися через Facebook або Google.

Після успішної реєстрації угорі з’явиться ось така панелька:

словничок

За допомогою цієї панелі ви можете додати свою аватарку у налаштуваннях, змінити налаштування, переглянути кількість зароблених лінготів, пройдений відрізок вивчення англійської мови, переглянути сповіщення і т. ін.

словничок

Лінготи – це також цікаве втілення концепції ігрифікації, яке забезпечує залученість користувача у процес вивчення англійської мови.

Щоб у процесі навчання явам не було сумно і самотньо, розробники Duolingo передбачили можливість запросити друзів із Facebook або запросити їх поштою, щоб ви могли змагатися між собою у вивченні англійської мови))

Вивчення англійської мови

Перший урок.

Отже, починаємо наш перший урок. Моє перше завдання – визначити переклад слова “Жінка” англійською. І три варіанти. На основі картинок ви обираєте правильний, на вашу думку, варіант перекладу. При натисканні на варіант перекладу ви почуєте, як це слово вимовляється англійською.

словничок

Далі натискаємо на кнопку “Перевірити“, щоб власне перевірити чи правильна відповідь.

словничок

Після цього натискаємо на кнопку “Продовжити“, щоб продовжити навчання.

У разі невірної відповіді ви почуєте відповідний звуковий сигнал та побачите повідомлення про невірну відповідь.

словничок

Наступний вид завдань – переклад тексту. При цьому, якщо ви невпевнені у відповіді, ви завжди можете навести курсор на слово оригіналу та підглянути його переклад.

словничок

Якщо у вас виникли питання чи ви захотіли обговорити варіанти перекладу чи слово мови оригіналу, ви можете натиснути на кнопку “обговорити речення” і обговорити це питання із іншими учасниками Duolingo.

словничок словничок

 

 

 

 

 

 

 

Після того як ви відповісте на певну кількість питань (включаючи завдання на переклад тексту), урок завершується і ви отримуєте відповідну кількість балів.словничокКрім того, ви можете переглянути свій урок:

словничок

Кнопки кожного завдання інтерактивні і натиснувши на них ви побачите більше інформації про вашу відповідь і правильну відповідь.

Після завершення моєї денної норми – тобто 3 уроки – я отримав 2 лінготи в якості винагороди за здобуті знання.

словничок

А ось що пропонується у магазині лінготів:

словничок

Потрібно добре попрацювати, щоб отримати кількість лінготів, необхідну для придбання переваг у магазині.

Отже, я закінчив перші три уроки. Тепер необхідно закріпити набуті знання, для цього натискаємо на кнопку “Закріпити навички“, що знаходиться посередині справа.

словничок

Тут ви не тільки друкуєте, але й необхідний доступ до мікрофону, щоб програма перевірила чи ви засвоїли правильну вимову того чи іншого слова. Для того щоб активувати мікрофон, вам необхідно натиснути на іконку мікрофона, а потім на кнопку “Allow” у лівому верхньому кутку екрану.

словничок

Після практики я отримав рівень володіння англійською мовою – цілих 6% і це лише за півгодини навчання. Неймовірно))

словничок

Для користувачів браузеру Chrome є можливість додати програму Duolingo на домашній екран для швидкого доступу. Для цього натисніть на посилання “додати Duolingo на домашній екран для швидкого доступу“, а потім “Add app“, щоб додати програму.

словничок

Версії

Застосунок Duolingo також можна завантажити на свій iPhone чи iPad за допомогою AppStore і для пристроїв Android на Google Play.

словничок словничок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадування

На наступний день на мою електронну пошту надійшов лист від команди Duolingo з нагадуванням про те, що вивчення англійської мови потребує щоденної практики.

словничок

 

Висновок

Веб-версія програми для безкоштовного вивчення англійської мови Duolingo є досить непоганим майданчиком для вивчення англійської мови. Тут є величезна кількість інтерактиву, заохочень до вивчення мови, цікавих прикладів, довідковий матеріал, співпраця із друзями і т. ін. Проте, існують також і деякі недоліки, як наприклад прикметник “apple” у одному із прикладів. Мені просто не зрозуміло яким чином початківець дізнається що у фразі “apple bread” перше слово виступає у ролі прикметника “яблучний”. Проте, це моя особиста думка. Загалом, програма просто чудова, а її безкоштовність робить її практично однією з найпривабливіших програм для вивчення англійської мови в Інтернет-мережі. Судіть самі. Буду вдячний за коментарі з приводу статті і Duolingo.

NO COMMENTS

Leave a Reply