Огляд Lingualeo – вивчення англійської мови

Огляд Lingualeo – вивчення англійської мови

0 944
словничок

У продовження нашої серії оглядів веб-програм для вивчення англійської мови сьогодні презентуємо вам огляд Lingualeo – освітньої платформи для вивчення і практики іноземної мови із застосуванням концепції ігрифікації.

Одразу мушу повідомити прикру новину, інтерфейс цієї програми недоступний українською мовою. Доступні мови інтерфейсу: російська, португальська, турецька та іспанська.
вивчення англійської мови

Для початку роботи потрібно зареєструватися. Зробити це можна декількома способами. Просто зареєструватися та увести адресу електронної пошти та пароль або увійти за допомогою VKontakte, Одноклассники, Facebook та Google.

словничоксловничок

 

 

 

 

 

 

Особисто я не прибічник миттєвої реєстрації через соцмережі, тому реєструюсь звичним для мене способом і натискаю на кнопку “Зарегистрироваться“.

Далі програма просить розказати про себе (стать і вік), щоб скласти для мене особисту програму вивчення англійської мови:

словничок

Наступне питання: скільки в день ви хотіли б займатись або тривалість заняття в день:

словничок

У цьому випадку рекомендую розпочати із 30 хвилин, а потім збільшити свій темп, у разі потреби.

Далі програма просить оцінити свої навички англійської мови. У нашому випадку залишаю усе на нулі, так як стаття орієнтована на тих, хто тільки збирається вивчати мову і шукає найзручніші способи вивчення англійської мови.

вивчення англійської мови

І, нарешті, вас запитають про ваші інтереси та хобі, щоб врахувати їх під час проходження навчання. Досить продумано на мою думку.словничок

Тут ви маєте можливість обрати свої інтереси у сфері розваг, освіти, стилю життя, спільноти, технологій та бізнесу.

Завершивши процедуру підготовки мене привітали із першим днем на Lingualeo і запропонували на честь першого для шалену знижку у розмірі 20% на користування Lingualeo Premium.

словничок

Вивчення англійської мови

Початок роботи

Ось як виглядає користувацький інтерфейс платформи Lingualeo:

словничок

На верхній панелі доступні такі вкладки: завдання, матеріали, тренування, граматика, курси.

На боковій панелі зліва доступні такі вкладки: завдання, мій прогрес і перехід на Lingualeo premium.

Тваринка-помічник у Lingualeo – це кумедне левенятко))

За 5 хвилин вам пропонується визначити свій словниковий запас.

У випадковому порядку і на основі того, що може знати людина, яка у школі вивчала англійську у мене виявився наступний результат:

словничок

Нижче середнього – 2266 слів. Хочу зазначити, що були присутні й досить важкі слова, які не кожен зможе правильно перекласти або пояснити.

Крім того, ви можете поділитись своїм результатом з друзями на VKontakte, Facebook та Twitter.

Тепер приступаємо до визначення граматичного рівня для вивчення англійської мови:

словничок

Знову ж таки на основі тих знань, які може мати людина, яка вивчала англійську у школі, мій рівень було визначено як базовий рівень. Крім того, вгору зазначені те теми, які я буду вивчати.

Після того як ми визначили наш словниковий запас та рівень граматичних знань, Lingualeo запитає у нас, для чого ми хочемо вивчити англійську мову. Доступні варіанти: підняти рівень англійської мови; хочу скласти екзамен; покращити окремі навички; для себе; англійська потрібна для роботи.

словничок

Думаю, що більшість із читачів шукає найкращий спосіб вивчення англійської мови саме для застосування на роботі, тому я і обрав – англійська потрібна для роботи.

словничок

Я думав що це й усе. Проте, далі мені запропонували обрати окрему галузь діяльності серед наступних: інтернет і ІТ; фахівець у галузі підбору персоналу; економіка і фінанси; юриспруденція; маркетинг і продажі; бізнес і стартапи; ветеринарія; нафта і газ; реклама та піар; медицина, фармацевтика; інженерія, архітектура. Шалений список)) Я обрав бізнес і стартапи, бо вважаю, що тут можуть бути такі слова, фрази та вправи, які, в принципі, застосовні до усіх зазначених категорій.

Завдання

На основі вищезазначеного сервіс Lingualeo підготував для мене наступні завдання:

словничок

А саме:

  1. Вивчити відео.
  2. Вивчити правило (Present Simple).
  3. Додати нові слова.
  4. Тренування слово-переклад.
  5. Тренування – аудіювання.

Заохоченням і стимулом у Lingualeo слугують – фрикадельки, якими ви частуєте лева!

словничок

За встановлення мобільного застосунку можна отримати 50 фрикадельок!

словничок

Перегляд відео

Перегляд відео представляє собою перегляд, як на YouTube, проте із можливістю наведення курсору миші на слова субтитрів із появою перекладу необхідного слова.

вивчення англійської мови

Після того, коли ви переглянули відео та вивчили усі слова, ви натискаєте на кнопку “Я понял весь текст” і отримуєте визнання свого прогресу:

словничок

Вивчення правила

Тренування Present Simple складається із уміння скласти правильно 10 речень.

словничок

Саме тренування включає в себе речення мови оригіналу і випадковий набір слів, які необхідно поставити у порядку, який відповідає правильному перекладу речення мови оригіналу.

словничок

Натиснувши на кнопку “ПОКАЗАТЬ ПРАВИЛО” ви будете перенаправлені на сторінку правила, яке відповідає реченню мови оригіналу.

словничок

Після того як ви правильно складете переклад речення, ви почуєте його вимову англійською мовою. У випадку помилки ви все одно почуєте як звучить правильний переклад і вам запропонують ще раз спробувати й скласти речення правильно.

Тренування слово-переклад

Ось як виглядає тренування слово-переклад:

словничок

Вам пропонується слово, його вимова та п’ять варіантів перекладу.

Як тільки ви завершуєте одне завдання, у списку завдань автоматично з’являються нові цікаві завдання, мета яких – підвищення рівня вашої англійської мови.

словничок
Аудіювання

Завдання аудіювання включає в собі прослуховування слів та уведення почутого слова у відповідне поле.

словничок

У цій вправі ви не тільки вчитесь правильно сприймати англійські слова на слух, але й правильному їх написанню. Тут працює як слух, так і зір.

Коли ви виконали відповідну денну норму вправ, на екрані з’явиться таке повідомлення:

вивчення англійської мови

Крім того, ви отримуєте ще більше фрикадельок! Якщо ви бажаєте, ви можете продовжити навчання та отримати додаткові завдання.

Мобільні пристрої

Дуже зручним є той факт, застосунок Leolingua доступний на iOS, Android та Windows Phone.

словничок
Lingualeo для Android
словничок
Lingualeo для iPhone

 

 

словничок
Lingualeo для Windows Phone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім того ви також можете завантажити розширення для Chrome. За допомогою розширення ви можете перекладати слова та фрази з усього Інтернету подвійним клацанням миші.

вивчення англійської мови

P.S. До речі, ніяких листів із нагадуванням про необхідність продовжити вивчення англійської мови і використання ресурсу я не отримував. Це мінус.

P.P.S. Все ж таки отримав листи-нагадування, аж три штуки. Так що все працює)) Це плюс!

Висновок

Платформа для вивчення англійської мови Lingualeo – це чудовий безкоштовний ресурс для вивчення англійської мови. Не подобається мені те, що інтерфейс програми не доступний українською мовою, адже впевнений, що досить багато українців уже користується перевагами цього сервісу із вивчення англійської мови. Також приємно, що під час занять залучений не лише зоровий фактор сприйняття матеріалу, а й слуховий. Крім того, ви також зможете навчитись швидко та головне правильно друкувати англійські слова і пальці звикнуть до англійської розкладки клавіатури. На моєму Chrome сервіс чомусь трохи підгальмовує, хоча швидкість мого Інтернет-з’єднання достатньо велика і Duolingo працює без проблем. Судіть самі. Цей сервіс точно вартий уваги тих, хто хочу безкоштовно вивчити англійську мову.

NO COMMENTS

Leave a Reply