Огляд Degoo – хмарне сховище даних

Огляд Degoo – хмарне сховище даних

0 1294
хмарне сховище

Сьогодні вирішив нарешті зробити резервну копію своїх даних на комп’ютері і у цьому мені допоможе сервіс Degoo, хмарне сховище даних. В наш час люди поділяються на тих хто використовує резервне копіювання і хто невдовзі буде його використовувати, так як ніхто не застрахований від втрати даних. Навіть перекладач))

Хмарне сховище

Дизайн головної сторінки / сторінки реєстрації хмарного сховища даних Degoo сучасний та зручний.

хмарне сховище

Вас одразу приваблюють 100 Гб безплатного простору у сховищі, що більше ніж безплатно надають Dropbox та Google Drive разом узяті.

Для того щоб зареєструватись у сервісі Degoo, необхідно ввести адресу електронної пошти (email) та придумати пароль (password), а потім клацнути кнопку “Create free account” (створити безплатний обліковий запис).

Альтернативним варіантом може бути вхід за допомогою існуючого облікового запису Google. Для цього клацніть кнопку “Sign up with your Google account” (зареєструватись за допомогою облікового запису Google).

У лівому нижньому кутку ви знайдете кнопки – Download (завантажити програму) та Log in (увійти, якщо у вас вже є обліковий запис Degoo.

хмарне сховище

Особисто я надаю перевагу повній реєстрації, так як зазвичай вхід через соціальну мережу чи обліковий запис у Google дозволяє програмі не тільки бачити вашу електронну адресу але й інформацію про ваших друзів та контакти. Трохи конфіденційності не завадить.

Щойно ви зайшли у систему, сервіс Degoo автоматично розпізнає вашу систему, у моєму випадку Windows, і розпочинається автоматичне завантаження застосунку Degoo для Windows.

хмарне сховище хмарне сховище

 

 

 

 

 

Користуюсь я браузером Chrome і тому інсталятор (installer) хмарного сховища автоматично завантажився на мій комп’ютер. Тепер залишилось його встановити і поглянути, що там всередині…

Застосунок Degoo для Windows

Для того щоб запустити інсталятор Degoo, клацаємо на нього і натискаємо на кнопку “Install” (встановити).

хмарне сховище
Майстер встановлення

Далі програма автоматично встановлюється на ваш комп’ютер і в кінці пропонує вам обрати папку для створення резервної копії.

хмарне сховище
Оберіть папку для якої буде створена резервна копія

У цьому ж вікні ви можете натиснути на ‘I’ll do it later’ (зроблю це пізніше) або ‘Get help’ (довідка).

Довідка Degoo

Довідка хмарного сховища Degoo досить зручна, проте вона доступна тільки англійською мовою, які і усе, що стосується цього сервісу. Тут ви можете ввести запитання у поле для пошуку, передивитись загальні статті, огляди, дізнатись як користуватись Degoo на Windows та Mac, на Android, стаття з приводи безпечності та захищеності сервісу, інформацію про хмарне сховище, доступний простір тощо.

довідка Degoo

Крім того, з цієї ж сторінки ви можете оприлюднити своє питання або задати його, надіславши листа на адресу сервісу.

Інтерфейс застосунку

Інтерфейс застосунку хмарного сховища Degoo досить простий та зручний. У ньому представлено всього лише три вкладки:

Choose what to backup (обрати файли для резервного копіювання)

хмарне сховище
Оберіть файли для резервного копіювання

Download your files (завантажити свої файли). Тут ви можете розпочати процес відновлення своїх файлів.

хмарне сховище
Відновлення

Та, Preferences (параметри). Тут ви можете отримати до 500 Гб бонусного простору завдяки залученню друзів до користування сервісом, по 3 Гб за одного друга. Або придбати преміум пакет від $2,99 в місяць.

хмарне сховище
Параметри

Крім того, ви можете отримати додатковий простір, дозволивши Degoo використовувати потужність вашого процесора тоді, коли ви не працюєте за комп’ютером.  Для цього вам потрібно відмітити поле – Get extra space by sharing unused processor time – Отримати додатковий простір шляхом надання у використання невикористовуваної потужності процесора.

Також, якщо ви бажаєте, щоб хмарне сховище Degoo зберігало ваші файли навіть після їх видалення к вашого комп’ютера, відмітьте наступне поле – Keep files in Degoo after I’ve deleted them from my computer – Зберігайте файли у Degoo, навіть якщо я видалив їх з комп’ютера.

У параметрах ви також можете переглянути інформацію про створений обліковий запис та прив’язану до нього адресу електронної пошти.

Резервне копіювання

Тепер, власне, спробую зробити резервне копіювання однієї дуже важливої папки вагою 1,3 Гб в хмарне сховище Degoo за допомогою програми.

Результати:

Папку вагою 1,3 Гб було передано у хмарне сховище Degoo за 10 хвилин. Особисто мені цей результат подобається.

Особливості

Хмарне сховище Degoo пропонує своїм користувача наступне:

  • 100 Гб безплатного простору для резервного копіювання;
  • шифрування даних за допомогою 128-бітного поліпшеного стандарту шифрування AES;
  • зберігання декількох копій файлів;
  • дані зберігаються у надсучаних центрах даних Google та Amazon;
  • новий формат стискання файлів, завдяки якому вартість розміщення даних стала меншою;
  • резервне копіювання проводиться з інтервалом у 24 години, що дозволяє тримати файли постійно оновленими;
  • відновити дані можна будь-де.

Єдиний недолік:

  • відсутність перекладу інтерфейсу сайту та програми на українську мову.
Висновок

В наш час кожен тримає певний об’єм інформації на своєму комп’ютері, телефоні, планшеті чи іншому гаджеті, і не залежно від вмісту даних, ніхто не застрахований від втрати даних. В першу чергу пишу цей огляд для того, щоб українці, які не дуже володіють англійською мовою, мали змогу скористатись безплатними 100 Гб простору для резервного копіювання, які люб’язно надає хмарне сховище Degoo.

NO COMMENTS

Leave a Reply